O kancelarii

Home O kancelarii

Kancelaria JPM Adwokaci Janson Pulda Meller spółka partnerska powstała z połączenia praktyk zawodowych Adwokatów Macieja Jansona, Macieja Pulda i Marka Mellera. Siedziba kancelarii znajduje się w ścisłym centrum Gliwic w pobliży siedzib sądów i urzędów lokalnych. Kancelaria funkcjonuje według schematu organizacyjnego zapewniającego wyodrębnienie działów obsługi przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

Partnerzy
Adwokaci i Radcowie Prawni
Aplikanci adwokaccy
Prawnicy

Partnerzy

Adwokat Maciej Janson

Studia prawnicze ukończył w 2008 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie składając w katedrze prawa karnego, prace magisterską napisana pod kierunkiem Prof. Dr hab. Andrzeja Zolla. Zajmuje się świadczeniem stałej i kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorstw, instytucji samorządowych oraz organizacji pozarządowych. Główne obszary praktyki zawodowej obejmują prawo cywilne, gospodarcze i rejestrowe. Posiada znaczące doświadczenie w zakresie obsługi stowarzyszeń, fundacji oraz organizacji pożytku publicznego. Członek rad nadzorczych spółek East Side Capital S.A. oraz EcoCar S.A. Włada biegle językiem angielskim.

Adwokat Maciej Pulda

Absolwent wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w 2005 roku. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Ukończył seminarium mediacji i arbitrażu na Uniwersytecie Warszawskim. W kancelarii odpowiada za dział prawa karnego i rodzinnego.

Adwokat Marek Meller

Absolwent wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2005 r. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Główne obszary zainteresowań to prawo cywilne, prawo gospodarcze i handlowe oraz prawo budowlane. Włada językiem angielskim.

Adwokaci i Radcowie Prawni

Radca prawny Jakub Klabis

Absolwent wydziału prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, w szczególności w sprawach z zakresu nieruchomości (due diligence, sprzedaż, postępowania wieczystoksięgowe,), w sprawach zabezpieczeń finansowych (hipoteki, zastawy, weksle),w sprawach upadłościowych (np. zgłoszenia wierzytelności, prowadzenie przetargów). Oprócz tego posiada również doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy i podatkowych.

Aplikanci adwokaccy

Aplikant Adwokacki Karolina Garcarz

absolwent Uniwersytetu Śląskiego, członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Główne obszary zainteresowań to prawo cywilne oraz gospodarcze i handlowe.

Aplikant Adwokacki Judyta Niemiec

absolwent Uniwersytetu Śląskiego, członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Główne obszary zainteresowań to prawo cywilne i rodzinne.

Prawnicy

Sebastian Dylewski

absolwent wydziału prawa i administracji na uniwersytecie śląskim w Katowicach. Główne obszary zainteresowań to prawo karne.